Gwiazda Ruda Śląska 5:5 TS RŚLG Katowice

W czwartek 12 stycznia 2017r, na Hali Sportowej im. Rudzkich Olimpijczyków w Rudzie Śląskiej, odbył się mecz sparingowy pomiędzy Gwiazda Ruda Śląska vs TS RŚLG Katowice, spotkanie toczyło się w wymiarze czasowym 2x20min + 15min dogrywki. Dzięki uprzejmości Trenera Adama Krygera prowadzącego pierwszoligowy zespół Polskiej Ligi Futsalu drużynę Gwiazdy Ruda Śląska, nasz zespół miał możliwość przećwiczyć kilka wariantów taktycznych, przed Ogólnopolskim turniejem halowej piłki nożnej Katowice Cup 2017. Spotkanie zakończyło się niespodzianką, mimo iż zespół Gwiazdy przystępował do tego meczu bez czterech podstawowych zawodników, spotkanie toczyło się w bardzo szybkim i dynamicznym tempie. Jest to zimny prysznic dla zespołu z Rudy Śląskiej przy najbliższym meczem ligowym z zespołem GKS EKOM Futsal Nowiny, a dla nas kolejne doświadczenie piłkarskie z drużyną Lidera 1 Ligi Futsalu. Poniżej prezentujemy strzelców bramek oraz skład w jakim przystąpiła nasza drużyna.

Gwiazda Ruda Śląska 5:5 TS RŚLG Katowice (1poł. 1:2)
W. Działach 5min                     M. Blady 13min
S. Kryger 30min                       Ł. Kubara 18min
A. Piasecki 33min                    Ł. Kubara 27min
S. Kryger 34min                       M. Blady 29min
W. Działach 40min                   M. Blady 50min

Przebieg meczu: Gwiazda vs TS RŚLG
- 1:0, 1:1, 1:2, 1:3, 1:4, 2:4, 3:4, 4:4, 5:4, 5:5,

Drużyna TS RŚLG Katowice wystąpiła w składzie:
Marcin Polok, Kazimierz Klimas, Mateusz Filipowski, Mariusz Kiciak, Łukasz Kubara, Bartosz Wróblewski, Adam Wilczek, Mateusz Blady. Gościnnie w naszym zespole wystąpiło na zmianę aż trzech bramkarzy Gwiazdy Ruda Śląska, Aleksander Waszka, Patryk Płaczek, Dawid Barteczka.