Październikowe podsumowanie Play Arena Katowice w liczbach

PRZEGLĄD KATOWICKICH ROZGRYWEK W LIGACH I - III

Najwięcej spotkań odbyło się w pierwszej lidze (38 meczów, 50,67% wszystkich), następnie 19 spotkań (25,33%) rozegrano w grupie A drugiej ligi, 17 meczów(22,67%) odbyło się w grupie B na tym samym poziomie ligowy natomiast najmniej, bo zaledwie 1 spotkanie (1,33% wszystkich) odbyło się w lidze III.

Najbardziej obfitujący w bramki okazał się w październiku jedyny mecz rozegrany w III lidze, w którym padło łącznie 21 bramek,w grupie A drugiej ligi przeciętnie w jednym spotkaniu można było zaobserwować 19,63 bramki, w meczach grupy B drugiej ligi padałośrednio16,41 gola na jedno spotkanie,a najmniej obfitujące w trafienia okazały się mecze najwyższej klasy rozgrywkowej ze średnią14,74gola na mecz. Spośród poszczególnych drużyn najwięcej bramek na mecz padało w spotkaniach drugoligowej drużyny z grupy A - Red Number One(26,33 gola na mecz) natomiast najmniej, bo zaledwie 3trafienia odnotowano w meczu drużyny Alkusy F.C występującej w grupie B drugiej ligi.

OGÓLNIE: Najwięcej wywalczonych punktów w miesiącu: Piastów United (18 pkt)

Najwięcej zdobytych bramek w miesiącu: Szmaragdowe Morze (106 bramek)

Najmniej bramek straconych w miesiącu: Alkusy F.C. (3 bramki)

Najkorzystniejszy bilans bramkowy: Szmaragdowe Morze (+67 bramek)